Kontakt

Kontakta oss

DKLBC AB

Cedersdalsvägen 5 B
Box 155
186 23 Vallentuna

Öppettider

Måndag – Fredag 06.00-16.30

Telefon 08-544 718 00

Jourtelefon Slamuppdrag Norrtälje Kommun 070-853 10 00

info@dklbc.se

order@dklbc.se

faktura@dklbc.se

Skicka meddelande

Vi ser fram emot att höra från dig. Vi återkommer så snart vi bara kan!

Norrtälje­kontoret

Sommargatan 4
761 50 Norrtälje

Telefon 0176-127 45

Jourtelefon Slamuppdrag Norrtälje Kommun 070-853 10 00

Trolldalstippen

Trolldalsvägen
Lidingö

Öppettider

Måndag-Fredag 07.00-15.45

Telefon 070-853 10 88

Sjölanders Maskin­transport

Tungt, brett, högt eller långt gods? Ingenting är omöjligt!

Telefon direkt 08-89 54 00

www.sjolander.se

maskintransport@sjolander.se

Malmens Grus & Bergtäkt

Rialavägen 470
76292 Rimbo

Öppettider

Kontoret:
Måndag-Torsdag 06.30-16.30
Fredagar 06:30-16:00

Utlastning:
Måndag-Torsdag 06.00-16.45
Fredagar 06.00-15.15

Intippning:
Måndag-Torsdag 06.00-16.45
Fredagar 06.00-15.00

Ta alltid kontakt med personalen innan lossning

Telefon 0175-621 20

malmen@dklbc.se

Medarbetare

Filtrera
Alla
Administration
Administrativ chef
Ansvarig
Ansvarig Transportledare
Chaufför
Container Flak & Byggsäckar
Ekonomi
Ekonomiansvarig
Ekonomiassistent
Försäljning
IT
KMT
Maskinförmedlare
Norrtälje
Reception
Säljare Container/Flak & Byggsäckar
Slam
Slam & Spolbilar
Täktansvarig
Transportledare
Utesäljare
Utesäljare/Arbetsledare
VD
Verksamhetschef
Verksamhetschef Norrtälje

Administrativ chef

Mats Jägerhult

mats.jagerhult@dklbc.se

Ekonomiansvarig

Anna Malmström

anna.malmstrom@dklbc.se

KMT

Marie Holmene Frisk

marie.holmenefrisk@dklbc.se

KMT

Peter Rosencrantz

peter.rosencrantz@dklbc.se

Administration

Anders Norberg

12345678

anders.norberg@dklbc.se

Administration

Joachim Björklund

joachim.bjorklund@dklbc.se

Transportledare

Towe Grönlund

towe.gronlund@dklbc.se

Reception

Jeanette Nordin

jeanette.nordin@dklbc.se

Försäljning

Peter Sandh

peter.sandh@dklbc.se

Säljare Container/Flak & Byggsäckar

Viktor Billqvist

070-853 12 61

viktor.billqvist@dklbc.se

Utesäljare/Arbetsledare

Ulf Söderhaw

070-853 20 07

ulf.soderhaw@dklbc.se

Utesäljare/Arbetsledare

Mats Lindgren

070-817 10 28

mats.lindgren@dklbc.se

Ansvarig Transportledare

Tim Männistö

tim.mannisto@dklbc.se

Transportledare

Rickard Widenor

rickard.widenor@dklbc.se

Transportledare

Pontus Iderström

pontus.iderstrom@dklbc.se

Transportledare

Åsa Eriksson

asa.eriksson@dklbc.se

Täktansvarig

Allan Trenter

allan.trenter@dklbc.se

Transportledare

Lennart Lundberg

lennart.lundberg@dklbc.se

Transportledare

Jessica Uddén

jessica.udden@dklbc.se

Transportledare

Lena Sandqvist

lena.sandqvist@dklbc.se

Verksamhetschef Norrtälje

Tommy Karlsson

070-890 23 70

tommy.karlsson@dklbc.se

Maskinförmedlare

Therese Källström

therese.kallstrom@dklbc.se

Slam & Spolbilar

Susanne Hammarberg

susanne.hammarberg@dklbc.se